У країнах ЄС до складу системи управління підприємство входить підсистема регулювання впливу на навколишнє природне середовище. По суті, екологічна політика підприємства – це певна безпосередньо самою організацією сукупність намірів і принципів щодо екологічних показників її діяльності, яка створює основу для розробки конкретних цілей і завдань.
Міжнародний стандарт ISO 14001 діє до
2015 (Система екологічного менеджменту – Вимоги та настанови щодо використання) встановлює вимоги до системи екологічного менеджменту, щоб допомогти організації у визначенні її екологічної політики та цілей з урахуванням вимог законодавства та інших вимог, з якими вона погодилася, з урахуванням значущих екологічних аспектів її діяльності.
По суті, екологічна політика - це добровільне напрямок.
За нормами ISO 14001 діє до: 2015 її можна ввести в будь-якій організації, яка хоче:
- впровадити, підтримувати і покращувати систему екологічного менеджменту;
- упевнитися в своєму відповідно до сформульованої нею екологічною політикою;
- продемонструвати відповідність цим міжнародним стандартом.
Всі вимоги, що містяться в цьому державному стандарті, призначені для включення в будь-яку систему екологічного менеджменту. Ступінь їх застосування залежатиме від таких чинників як екологічна політика організації, характер її діяльності, продукції та послуг, місця розташування і умов, в яких вона функціонує.
У сучасному світі багато виробників прагнуть до екологічної політики. Наприклад, розглянути міжнародну організацію переймалася безпосередньо і про інтереси кожного регіону своєї присутності – ABInBev, яка також і в Україні, збільшили переробляється в пакувальному матеріалі (пивні кеги, картонна упаковка, алюмінієві банки, скляні і ПЕТ-пляшки) завдяки ініціативам щодо полегшення ваги і скорочення упаковки.
Ми скоротили кількість упаковок, які ми використовуємо на 126 800 тонн з 2012 року, перевищивши нашу мету скорочення на 2017 рік в розмірі 100 000 тонн в рік.
Є багато прикладів з усього бізнесу, в якому ми працюємо .. У Бразилії в 2016 році наш бізнес зменшив вагу наших пляшок Stella Artois об’ємом 275 мл на 7% з 200 г до 187 г, що забезпечить щорічну економію понад 4 400 тонн. В Австралії ми працювали зі скляними постачальниками для видалення 14 000 тонн скла з упаковки з 2013 року.
Крім нашої упаковки ми прагнемо мінімізувати кількість відходів, які ми відправляємо на смітник або полігони ТПВ з наших пивоварних заводів за допомогою ініціатив з переробки, включаючи використання відходів в якості палива в наших операціях. У 2016 році ми скоротили кількість відходів, відправлених на полігон, на 26% в порівнянні з 2015 роком і скоротили наші загальні відходи на 2% за той же період. У 2016 році ми переробили 99,2% відходів пивоварного заводу, в порівнянні з 99,01% у 2015 році.

Статистика обсягу відходів
Настільки разючі приклади зустрічаються рідко. У зв’язку з чим ми обов’язково постараємося взяти розгорнуте інтерв’ю у представників Українського менеджменту компанії і оформити в належний матеріал для наших читачів.

ProМусор
ProМусор